Chovatelská stanice "z Floriánova panství" vznikla pod záštitou FCI reg.č. 1400/07 dne 21.01.2008. Až do okamžiku, kdy jsem si pořídila svoji první fenku jsem chovatelské ambice prakticky neměla a původní plán byl - pořídit si parťáka pro život. Nakonec příchod Štafetky Valentinky - Bédi, vše změnil a začala se psát nová historie. Nemám v úmyslu tzv. množit, v mém chovu jde především o kvalitu - nikoliv kvantitu. Největší důraz kladu na zdraví, povahu, pracovní stránku a exteriér psů. Prostě nechci málo, chci to vše spojit a mít kvalitní, zdravé odchovy s vyrovnanou povahou, které budou sklízet úspěchy nejen na výstavách ale zejména prokáží to, že i trpasličí jezevčík je při práci v lese, při lovu, co platný. Nečekejte prosím štěňata každý rok, pokud máte zájem o odchovance mojí chovatelské stanice, pravděpodobně si budete muset počkat, ale věřím, že se toto čekání vyplatí :-)

Plánované vrhy

VRH E

12.01.2016 22:52
a * 12.1.2016 Vrh E Otec: Norník Devil z Hradu Ronova :   Šampion práce ČR, 10X CACT, IZN obstál - vyhaněč, Spurlatprufung 1.c. 100b, ZV i.c. BZH I.c. 244b., BZ I.c. 116 b. CACT, HZ II.c. 177 b., BZ I.c. 113b., LZ I.c. 230 b., BZH I.c. 236 b., BL II.c. 56 b., BL I.c, 60 b. NORNÍK, ZN 84b....

Vrh "E"

05.08.2014 21:32
Další vrh plánujeme nejspíše v roce 2015. Pokud máte zájem o štěně z naší chovatelské stanice, neváhejte nás kontaktovat! Sledujte naše novinky a aktuality! Matkou by měla být: JCh.Ch. Aloe z Floriánova panství * 20.4.2009  

Co očekávám od majitelů svých odchovů?

Nechci po Vás, aby jste se věnovali zkouškám či výstavám, nemusíte mé psy ani uchovnit. Stačí mi, když se moje štěňátka budou mít opravdu dobře, budou v kontaktu s rodinou, ne zavřeni ve cvingru na dvoře. Co zásadně nepodporuji je tzv. "množení bezpapíráků" - takže pokud toužíte po vlastních štěňatech a nechcete absolvovat proces uchovnění pejska  či fenky, jděte raději jinam. Pokud budete nováček a nebudete vědět jak na to, jsem tady a velice ráda Vám s uchovněním pomohu. Budu velmi ráda, když se někde na výstavě či zkouškách potkáme, není to však nutností. Budu ráda, když mi dáte občas vědět jak se pejsek má, pošlete pár fotek. Předem chci vědět do jakých podmínek pejsek půjde. A prosím, vyvarujte se prvotního kontaktu stylem: " za kolik ho máte" - předem říkám, že na takové e-maily ani neodpovídám.

 

Co můžete očekávat vy? 

Férový a rovný přístup, kupní smlouvu, která garantuje chovatelský servis, socializované a "rodinné" odchovy, pomoc a poradenství v případě potřeby.